Solec_Zdrój, ul. Tadeusza Kościuszki 49A
+48/ 504 629 956
jupo@op.pl lub jupoprojekt@gmail.com

O nas

W naszej ofercie znajdziesz projekty budynków jedno i wielorodzinnych, biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej.

Biuro projektowe Jupo Projekt powstało w 2018 roku. Siedziba znajduje się w Solcu – Zdroju. Głównym obszarem działania pracowni projektowej jest województwo świętokrzyskie.

Założyciel Jerzy Pokładek – projektant w branży architektonicznej, specjalista od przebudowy, rozbudowy i adaptacji projektów gotowych. Prawie 20 lat w zawodzie architekta owocuje szerokim doświadczeniem w projektowaniu. Zanim rozpoczął pracę pod własną marką, pracował w firmach architektonicznych. Jest autorem i współautorem wielu budynków usługowych, użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych w całym województwie świętokrzyskim (Kielce, Busko-Zdrój, Solec-Zdrój, Pińczów, Chmielnik i wielu innych miejscowościach), ale nie tylko. Nie zamyka się w ramach obszaru.

Przez cały czas szkoli się intensywnie w zakresie opracowywania projektów budowlanych dla najnowszych technologii i wymogów. A jego sukcesy wynikają ze swoistego spojrzenia na architekturę i ciągłe spoglądanie w przyszłość. Spojrzenie to i wdrażanie udogodnień i innowacji jest największym atutem biura architektonicznego Jupo Projekt.

Jupo Projekt wykonuje projekty we wszystkich fazach, począwszy od analizy a na nadzorze inwestorskim kończąc.

Pracownia współpracuje na każdym z etapów z biurami branżowymi, producentami materiałów budowlanych oraz specjalistami z innych dziedzin związanych z budownictwem.